Nasi uczniowie wśród najlepszych
Gala wręczenia stypendium Starosty Trzebnickiego, to szczególny dzień w kalendarzu wydarzeń Powiatu Trzebnickiego.
To uroczystość przygotowana dla tych, którzy swą ciężką pracą połączoną z pasją i zaangażowaniem w życie szkoły udowodnili, że nauka to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu.
Wyjątkowa uroczystość, na którą do gościnnej gminy Oborniki Śląskie przybyli przedstawiciele władz wykonawczych i stanowiących Powiatu Trzebnickiego na czele ze Starostą Trzebnickim Panią Małgorzatą Matusiak i Wicestarostą Panem Grzegorzem Terebunem oraz włodarzami gmin Powiatu Trzebnickiego a także dyrektorami jednostek oświatowych i organizacyjnych samorządu, jest swoistym dowodem uznania osiągnięć naszej powiatowej młodzieży.
Idąc za słowami wieszcza Adama Mickiewicza „Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga; Łam, czego rozum nie złamie” życzymy stypendystom dalszych sukcesów i spełnienia marzeń na kolejnych etapach kształcenia. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie Bartosz Fiet i Kinga Uchańska. Gratulujemy! Źródło: Powiat Trzebnicki